درباره ما

درباره برند هایی که ما خدمت شما ارائه میدهیم

فروشگاه جهیزیه با برند های معتبر و از جمله برند زرساب همکاری دارد

 شرکت صنعتی زرساب در سال 1361 با هدف توليد ظروف آشپزخانه نچسب با کيفيت جهت صادرات و مصارف داخل کشور با بهره گيری از کليه استانداردهای مرتبط داخلی و بين المللی با استفاده از بهترين مواد اوليه اروپايی مانند P.T.F.E، پودر رنگ و ... تاسيس گردید.

برند های لاوین و فورته

برند هایی از جمله لاوین فرانسه در زمینه کیک پز های برقی فعالیت دارد که کالا های با کیفیت و ثابت شده در بازار لوازم خانگی تولید کرده و جای خود را در بازار جهانی ثابت کرده است.

همچنین برند فورته که در زمینه تولید قابلمه های نچسب و گرانیتی فعالیت دارد.

شما میتوانید تمامی این محصولات را در فروشگاه جهیزیه مشاهده و با بهترین قیمت تهیه کنید.

کیک پز لاوین
100
ضمانت اصل بودن کالا
100
رضایت مشتری
100
امنیت در خرید
200
تعداد محصولات بیش از
100
آموزش کار با محصولات
24
پشتیبانی آنلاین و تلفنی

درباره فروشگاه جهیزیه

کالاهای قابل عرضه در این فروشگاه نظیر ظروف آشپزخانه، سرویس های چینی، سرویس های قاشق و چنگال، ظروف پخت وپز، سرویس قابلمه، استیل و... است.

فروشگاه جهیزیه سالهاست که با هدف تامین انواع کالاهای مورد نیاز خانه و آشپزخانه فعالیت می کند.در همین راستا فروشگاه اینترنتی جهیزیه اقلام و کالاهای ایرانی خانه و آشپزخانه را به مشتریان اینترنتی خود عرضه می دارد.فروشگاه اینترنتی جهیزیه جهت فروش و توزیع کالاهای ایرانی در سایت دارای عضویت نمایندگی رسمی شرکت های معتبر ایرانی با مدیریت آقای اسعدی می باشد که از طریق وب سایت شرکت تولید کننده قابل پیگیری است.تضمین اصالت کالا و خدمات پس از فروش بر عهده فروشگاه جهیزیه می باشد.