قابلمه سوپرهاردآنادایزد سایز ۲۴
  • قابلمه سوپرهاردآنادایزد سایز ۲۴

قابلمه سوپرهاردآنادایزد سایز ۲۴

464,000تومان
  • تولید کنندگان karal
  • کد محصول: karal1004
  • موجودی: در انبار


قابلمه کارال سوپرهاردآنادایزد سری پریمیوم مدل لارما سایز ۲۴  از خانواده ی پریمیوم کارال می‌باشد و با اسم ” لارما ” که نام منطقه ای بکر در مازندران ایران است نام‌گذاری شده. پریمیوم نوآوری جدید و به روز شرکت کارال بوده و علاوه بر ویژگی های هاردآنادایزد، دارای ۶ برتری اصلی مازاد نیز می‌باشد که هر فردی رو علاقه مند به آشپزی در این ظروف می‌کند!


از جمله تغییرات صورت گرفته میتوان به موارد زیر اشاره نمود :


۱-افزایش کیفیت هاردآنادایزد:
با توجه به پیشرفت‌های صورت گرفته در روند تولید، کیفیت آنادایزینگ در محصولات جدید کارال افزایش یافته است و مقاومت ظروف را به میزان چشم‌گیری افزایش می‌دهد.


‎۲-بهبود کیفیت حالت نچسب ظروف:
در نتیجه ی افزایش کیفیت فرآیند هاردآنادایزد در محصولات جدید و همچنین تغییر سیستم پالیشنگ داخلی، میزان نچسب بودن ظروف تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کرده است.


‎۳-ایجاد پرداخت ویژه ( Dark Polishing ) در مرحله نهایی:
این سیستم که یکی از پیشرفته ترین سیستم‌های پولیش در صنایع روز دنیا به حساب می‌آید توسط متخصصین و هنرمندان شرکت کارال بومی و راه اندازی شده است. در این روش ظاهر و کیفیت بدنه ی خارجی محصولات همانند ظروف روز تولیدی در اروپا و آمریکا پرداخت میگردد که حاصل آن ایجاد مقاومت بالاتر در اثر مواجهه ظروف با اجسام خارجی غیر متعارف و همچنین ظاهری شکیل و جذب کننده است.


‎۴-طراحی مطابق با استانداردهای بین‌المللی:
از اصلی ترین تغییرات ظاهری که در ظروف سری پریمیوم کارال اتفاق افتاده است ، تغییر در طراحی بدنه و شیپ این ظروف بوده که بر اساس آخرین دستاوردهای صنعت ظروف آشپزخانه در ایالت متحده و اروپا می باشد و از نظر شکل ظاهری آن را در رتبه ی زیباترین ظروف در بین ظروف تولید شده در ایران و خاورمیانه قرار داده است.


۵-تغییر در دستگیره ها و رودری:
بهبود کیفیت کلیه ی دستگیره های ظروف سری پریمیوم از جنس باکالیت فشرده با ویژگی لمس نرم در مدل “لارما” ، که حاصل آن افزایش زیبایی و طول عمر دستگیره ها در این سری می باشد.


۶-بهبود قطعات جانبی :
از اصلی ترین معضلات بهداشتی در ظروف پخت و پز ، حاشیه و فضای مابین زه استیل و پیرکس درب ظروف بوده که محل اجتماع باکتری ها و مواد غذایی فاسد شدنی می باشد.
با طراحی جدید گروه تحقیق و توسعه کارال، بهترین کیفیت در ظروف پیرکس همگام با حذف معضل عدم بهداشت در حاشیه فضای استیل و پیرکس ، ایجاد، و جهت رفاه حال مصرف کنندگان ، در سری پریمیوم قرار گرفته است.


قابلمه کارال سوپرهاردآنادایزد سری پریمیوم مدل لارما سایز ۲۸  دارای قطر دهانه ۲۸سانتی متر است، وزن قابلمه کارال ۱.۱۸۰کیلوگرم، گنجایش قابلمه ۶ لیتر بوده و این قابلمه جهت پخت، برای ۷ تا ۸ نفر مناسب می باشد.


قابلمه کارال سوپرهاردآنادایزد سری پریمیوم مدل لارما سایز ۲۴  دارای قطر دهانه ۲۴ سانتی متر است، وزن قابلمه کارال ۹۰۰ گرم، گنجایش قابلمه ۴ لیتر بوده و این قابلمه جهت پخت، برای ۵ تا ۶ نفر مناسب می باشد.


هدایای قابلمه کارال سوپرهاردآنادایزد سری پریمیوم مدل لارما سایز ۲۴


تمامی ظروف کارال دارای هدایای  زیر می باشد:


  • سیم ظرفشویی
  • سمباده نرم ۲۲۰
نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
برچسب ها قابلمه