استرداد کالاهنگام تحویل کالا ، کالای مورد نظر توسط پیک فروشگاه جهیزیه کالا باز شده تا از صحت فیزیکی کالا مطمئن شوید که در غیر اینصورت اگر کالای مورد نظر شما با کالای دریافت شده مطابقت نداشته باشد و یا از نظر فیزیکی اشکالاتی را دارا باشد ، در همان لحظه کالا بازگردانده می شود.


نکته: کالاهایی که نیاز به نصب دارند مانند تلویزیون، یخچال، ماشین ظرفشویی و غیره باید توسط نصاب انجام شود و تنها در این صورت است که کالای مورد نظر شما مشمول گارانتی و خدمات پس ازفروش می شود.


3 روز ضمانت بازگشت کالا: 


اگر کالایی را که خریداری کرده اید در آن متوجه مشکل فنی ای شدید میتوانید تا سه روز پس از هماهنگی با کارشناسان فروشگاه جهیزیه آن محصول را همراه با کارتن و بسته بندی آن بازگردانید.


این امر شامل مواردی مانند خط و خش، شکستگی و استفاده های اشتباه و نادرست از کالای خریداری شده نمی شود.


اگر مشخصات دقیق کالا با مشخصات ذکر شده در سایت فروشگاه جهیزیه مغایرت داشته باشد تا 24 ساعت می توانید اطلاع دهید و کالا را برگردانید.


همچنین اگر در هنگام حمل نقل دچار شکستگی، شده باشد با اطلاع به پشتیبانی سایت میتوانید آن را پس از 24 ساعت برگردانید.


همچنین اگر کالای خریداری شده با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد نیز مشمول بازگشت کالا پس از 24 ساعت می باشد که در اینصورت نباید کالای مورد نظر از بسته بندی باز شود.


اگر سفارش داده شده پس از زمان مشخص شده برای شما ارسال نشده باشد با پشتیبانی جهیزیه تماس حاصل فرمایید و متذکر شوید، برای این کار داشتن شماره ی پیگیری یا شماره سفارش کالا از جانب مشتریان گرامی الزامی است.


همانطور که گفته شد در همه ی موارد در بخش بازگرداندن کالا، اطلاع رسانی به سایت جهیزیه مستلزم است که این امر را با شماره ی تماس 02177555577 و آدرس ایمیل info@jahiziye.ir امکان پذیر می باشد.


پس از اطلاع رسانی نوبت به نحوه ی ارسال کالا است که در این مورد حفظ بسته بندی صحیح کالا و نوع مشکل آن در پشت فاکتور نوشته شود تا به طور دقیق بررسی شود.


هزینه رفت و برگشت جهت استرداد کالا نیز به عهده مشتری می باشد.

نکته ی آخر اینکه بسته بندی کالای برگشتی باید به همان شکل اولیه و بدون هیچگونه نقصی از قبیل نوشتن بر روی آن و یا تغییر حالت بسته بندی و پاره شدن بوده و همینطور کالای خریداری شده بهیچ وجه استفاده نگردیده باشد.